Artehotel Zamość - hotel w Zamościu, restauracja, sale konferencyjne, organizacja imprez

Zarezerwuj telefonicznie pobyt w ArteHotel Zamość
rezerwacja
Zarezerwuj przez email pobyt w ArteHotel Zamość

Artehotel

Informacje o Artehotel w Zamościu - Artehotel Zamość - hotel, restauracja, bar, sala konferencyjna, organizacja imprez, wernisaże

W samym sercu zamojskiej starówki, na placu Rynku Wielkiego odnajdą Państwo wyjątkowy, kameralny ArteHotel. Ten stylowy, butikowy obiekt mieści się w zabytkowych, renesansowych kamienicach z początku XVII wieku.

Inspiracją dla nazwy była nie tylko historia tego pięknego miasta, jego założyciela Jana Zamoyskiego, mecenasa sztuki a zaprojektowanego przez włoskiego architekta, Bernarda Moranda ale też kolekcja malarstwa współczesnego znajdująca się w jego wnętrzu.

Wnętrza hotelu to nowoczesne rozwiązania, połączenie stonowanych barw z zaskakującym designem pokoi nawiązującym do stylu lat 60-tych we współczesnym wydaniu.

W zamojskim Artehotel czeka na Państwa 17 komfortowo urządzonych pokoi w tym 2 przestronne apartamenty oraz klimatyzowane pokoje na poddaszu. W klimatyzowanej części ogólnodostępnej znajdą Państwo wygodną salę lobby, kameralną salę restauracyjną oraz nowoczesną salę konferencyjną. Niewątpliwym atutem Hotelu Arte jest przepiękny widok z okien na Ratusz i otaczające go kamienice Rynku Wielkiego.

Atrakcyjna lokalizacja to możliwości korzystania z życia kulturalnego i artystycznego miasta, to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, wernisaży, eventów, imprez integracyjnych, okolicznościowych czy przyjęć weselnych.

Hotel Arte to spokojny i udany wypoczynek w murach renesansowych kamienic miasta idealnego. To kompozycja komfortu i stylu z artystycznym akcentem.

pokoje

Nasze pokoje łączy komfort i wysoki standard wyposażenia a indywidualny charakter każdego z nich podkreśla ekspozycja malarstwa nowoczesnego.

17 komfortowo urządzonych pokoi to nie tylko strefa wypoczynku ale miejsce idealne również do pracy. Pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka z możliwością połączenia, udostępniane również do pojedynczego wykorzystania jako przestronne pokoje jednoosobowe, wygodne, rozkładane sofy i fotele będące doskonałym rozwiązaniem dla rodzin czy też grup, telewizor LCD, telefon a także bezprzewodowy dostęp do Internetu, nowoczesną łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów oraz miękkie ręczniki.

Dyskretny luksus i wyrafinowanie Hotelu Arte gdzie każdy pokój jest niepowtarzalny, sprawią że Państwa pobyt będzie wyjątkowy.

Wykwalifikowana i profesjonalna obsługa Hotelu Arte dołoży wszelkich starań aby Państwa pobyt przebiegał przyjemnie i bez zakłóceń