Arte

Arte jest idealnym miejscem na organizację niezapomnianego przyjęcia. Specjalnie dla Państwa przygotowujemy wszelkiego rodzaju imprezy: urodzinowe, chrzciny, komunie, obiady weselne, wieczory kawalerskie i panieńskie, a także obiady konsolacyjne. Niewątpliwą zaletą naszej placówki jest elegancka i gustowna aranżacja wnętrz, jak również lokalizacja w samym centrum klimatycznej, renesansowej zamojskiej starówki. Z okien rozciąga się niepowtarzalny widok na zabytkowy ratusz i kolorowe kamienice, a zimą na bajkowe iluminacje świetlne. Nasza restauracja jest również miejscem położonym najbliżej Urzędu Stanu Cywilnego w Zamościu.

Arte dysponuje trzema przestronnymi, klimatyzowanymi salami, które w sumie pomieszczą aż 90 osób. Ponadto przy ładnej pogodzie istnieje możliwość organizacji wymarzonej imprezy na świeżym powietrzu w Ogródku Letnim, znajdującym się na zabytkowym dziedzińcu kamienicy. Na wyczerpanych wyśmienitą zabawą uczestników imprezy czekają wygodne pokoje, w których ugościmy do 45 osób. Przy organizacji wesela oferujemy w prezencie apartament dla młodej pary gratis.

Nasza kadra jest niezwykle elastyczna i kreatywna, jesteśmy w stanie dostosować się do niemalże każdego życzenia naszych klientów. Dlatego też oferujemy menu indywidualnie dopasowane do zamawiającego, z uwzględnieniem wszelkich, osobistych preferencji. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej oryginalnym i egzotycznym gustom szanownych klientów. Dysponujemy również gotowymi propozycjami menu, które można wybrać w restauracji, oczywiście z uwzględnieniem menu wegetariańskiego i wegańskiego.

Specjalnie dla Państwa mamy w ofercie szereg dodatkowych atrakcji towarzyszących okolicznościowym imprezom. Pomagamy w zorganizowaniu oprawy muzycznej. Posiadamy własne nagłośnienie i sprzęt muzyczny, który na życzenie gości jest udostępniony podczas każdej imprezy. Natomiast miłośnikom muzyki na żywo polecamy sprawdzone, niezawodne zespoły uświetniające niejedno przyjęcie. Dodatkową atrakcją podczas imprezy jest możliwość projekcji filmów, zorganizowanie multimedialnego pokazu zdjęć czy karaoke. Chętnie pomagamy również w zorganizowaniu sesji fotograficznej, polecamy zaufanych fotografów, a także na potrzeby zdjęć udostępniamy nasze eleganckie apartamenty z urzekającym widokiem na zabytkową starówkę. Za dodatkową opłatą przygotowujemy również profesjonalne dekoracje sali i stołów, zamawiamy kwiaty, ciasta i torty, a także jesteśmy w stanie zorganizować uwielbiany przez dzieci candy bar czy open bar dla dorosłych. Ponadto istnieje możliwość zamówienia w naszej restauracji alkoholu na imprezę, staramy się spełniać nawet najbardziej wyszukane życzenia klientów.

Arte oferuje nie tylko ucztę dla ciała, ale również dla ducha. Każdą imprezę uświetniają wystawy sztuki współczesnej prezentowane w sali konferencyjnej. W trosce o naszych gości oferujemy pomoc w zorganizowaniu zwiedzania i wycieczek, polecamy zaprzyjaźnione, profesjonalne biura podróży. Dla większej grupy osób sami jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd uświetniający imprezę i dostarczający niezapomnianych wrażeń.